Serwer
Blade
PRIMERGY Connection Blades
40GBE CONNECTION BLADE 18/8+2
S26361-K1533-V300
Uzupełnij elementy wymagane
Zestawienie konfiguracji

Certyfikat Fujitsu Select Expert Partner

40GBE CONNECTION BLADE 18/8+2

Konfiguracja 40GBE CONNECTION BLADE 18/8+2 (PN: S26361-K1533-V300)

Konfiguracja niekompletna. Uzupełnij konfigurację o elementy wymagane.
Connection Blades -> Ethernet
SFP Module GbE RJ45 - + 926.00 Kliknij po dodatkowe informacje: S26361-F3986-E1
SFP Module Multi Mode Fiber GbE LC - + 520.00 Kliknij po dodatkowe informacje: S26361-F3986-E2
SFP+ Module Multi Mode Fiber 10GbE LC - + 1 940.00 Kliknij po dodatkowe informacje: S26361-F3986-E3
SFP+ Module Single Mode Fiber 10GbE LC - + 5 494.00 Kliknij po dodatkowe informacje: S26361-F3986-E4
Twinax Connector Primergy - + 0.00 Kliknij po dodatkowe informacje: V:TWX CONNECTOR-PY
FC/IP-Infrastructure -> IP components
QSFP+ module Multi Mode Fiber 40GbE MPO - + 9 050.00 Kliknij po dodatkowe informacje: S26361-F3986-E40
FC/IP-Infrastructure -> Media
Twinax Connector 40GbE Fujitsu - + 0.00 Kliknij po dodatkowe informacje: V:TWX CONNECTOR-40
PRIMERGY-Software -> SUSE
SuSE BCL L3S, 1Y, 24x7, 1-2 Sock/UnlimVM - + 28 123.00 Kliknij po dodatkowe informacje: S26361-F2348-S570
SuSE BCL L3S, 3Y, 24x7, 1-2 Sock/UnlimVM - + 76 053.00 Kliknij po dodatkowe informacje: S26361-F2348-S571
SuSE BCL L3S, 5Y, 24x7, 1-2 Sock/UnlimVM - + 126 642.00 Kliknij po dodatkowe informacje: S26361-F2348-S572
SuSE BCL L3S, 1Y, 24x7, 1-2 Sock/1-2 VM - + 15 352.00 Kliknij po dodatkowe informacje: S26361-F2348-S573
SuSE BCL L3S, 3Y, 24x7, 1-2 Sock/1-2 VM - + 41 519.00 Kliknij po dodatkowe informacje: S26361-F2348-S574
SuSE BCL L3S, 5Y, 24x7, 1-2 Sock/1-2 VM - + 69 077.00 Kliknij po dodatkowe informacje: S26361-F2348-S575

40GBE CONNECTION BLADE 18/8+2

Informacje
10/40Gbit/s LAN Connection Blade for Fujitsu PRIMERGY BX400 and BX900 Blade Servers.

Interfaces:
internal: 18x 10Gbit/s Eth (downlinks)
external: 8x 10Gbit/s Eth SFP+, 2x 40Gbit/s Eth QSFP+
Zdjęcie: PRIMERGY Connection Blades
Zdjęcie: PRIMERGY Connection Blades - 1
Zdjęcie: PRIMERGY Connection Blades - 2
Zdjęcia poglądowe, nie stanowią oferty handlowej.
KodFSP:GN3S000STDWY37
KrajPOL
GwarantFTS wide / FTS
Okres gwarancji3 years
Miejsce naprawyOn-Site Service
Czas reakcji / naprawynot defined
Przyjmowanie zgłoszeń5 days / 9 hours (5x9, local business hours)
Dodatkowenone
Kategorie konfiguracji
Gotowe zestawy
Brak
Zamiennik
Kliknij i konfiguruj: PY CB Eth Switch/IBP 1Gb 36/12 Kliknij po dodatkowe informacje: PY CB Eth Switch/IBP 1Gb 36/12 PY CB Eth Switch/IBP 1Gb 36/12
Kliknij i konfiguruj: PY CB Eth Switch/IBP 1Gb 36/8+2 Kliknij po dodatkowe informacje: PY CB Eth Switch/IBP 1Gb 36/8+2 PY CB Eth Switch/IBP 1Gb 36/8+2
Kliknij i konfiguruj: PY CB FC Pass Thru 8G 18/18 Kliknij po dodatkowe informacje: PY CB FC Pass Thru 8G 18/18 PY CB FC Pass Thru 8G 18/18
Kliknij i konfiguruj: PY CB Eth Switch/IBP 1Gb 18/6 Kliknij po dodatkowe informacje: PY CB Eth Switch/IBP 1Gb 18/6 PY CB Eth Switch/IBP 1Gb 18/6
Kliknij i konfiguruj: PY CB SAS Switch 6Gb 18/6 Kliknij po dodatkowe informacje: PY CB SAS Switch 6Gb 18/6 PY CB SAS Switch 6Gb 18/6
Kliknij i konfiguruj: PY CB Eth FEX B22F 10Gb 16/8 Kliknij po dodatkowe informacje: PY CB Eth FEX B22F 10Gb 16/8 PY CB Eth FEX B22F 10Gb 16/8
Kliknij i konfiguruj: PY CB Eth FEX B22F with 16 FET 10Gb 16/8 Kliknij po dodatkowe informacje: PY CB Eth FEX B22F with 16 FET 10Gb 16/8 PY CB Eth FEX B22F with 16 FET 10Gb 16/8
Kliknij i konfiguruj: PY CB FC Switch 16Gb 18/8 14 (Brocade) Kliknij po dodatkowe informacje: PY CB FC Switch 16Gb 18/8 14 (Brocade) PY CB FC Switch 16Gb 18/8 14 (Brocade)
Kliknij i konfiguruj: PY CB FC Switch 16Gb 18/8 26 (Brocade) Kliknij po dodatkowe informacje: PY CB FC Switch 16Gb 18/8 26 (Brocade) PY CB FC Switch 16Gb 18/8 26 (Brocade)
Kliknij i konfiguruj: PY CB FC Switch 16Gb 18/8 26 E (Brocade) Kliknij po dodatkowe informacje: PY CB FC Switch 16Gb 18/8 26 E (Brocade) PY CB FC Switch 16Gb 18/8 26 E (Brocade)
Wysyłka odOK teraz
Zamówienia odOK teraz
Dostępny doOK brak danych
StatusInfo Status:
Twoja konfiguracja.
PNNazwaSzt.SRPWartość
S26361-K1533-V30040GBE CONNECTION BLADE 18/8+2138462.0038462.00
Suma PLN Netto   38462.00
Suma PLN Brutto   47308.26
Ceny w PLN Netto
Zestaw budowany jest w fabryce Fujitsu.
Standardowy czas realizacji zamówienia: 3-4 tygodnie.

Usługi:

Podstawowe

Projektowe


Przydatne linki:

Sklep

Akcesoria

Forum

Support


Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami


Kontakt telefoniczny
Pon-Pt: 8:00 - 16:00

Tel: (32) 354 91 00

Fax: (32) 354 91 09


Kontakt e-mail

mail: Klienci biznesowi

mail: Klienci indywidualni

Właścicielem oraz podmiotem odpowiedzialnym za KONFIGURATOR jest firma Polsoft Engineering Sp. z o.o. Business Partner Fujitsu.