Certyfikat Fujitsu Select Expert Partner

Nazwa:
PCNA SFP+ MMF Module for OCe14102

Opis:
MMF / SR SFP+ module for use in OCe14102 controller types
for optical cable up to
- OM4 (Multi-Mode 50/125um, 4700 MHz*km) 400m
- OM3 (Multi-Mode 50/125um, 2000 MHz*km) 300m
- OM2 (Multi-Mode 50/125um, 500 MHz*km) 82m
- OM1 (Multi-Mode 62,5/125um, 200 MHz*km) 33m

Cena:
1965.00 PLN [SRP Netto]

Wysyłka odOK teraz
Zamówienia odOK teraz
Dostępny doOK brak danych
StatusAllert Status: Archiwalny (sprzedaż i wysyłka do wyczerpania zapasów).
Element bazowyCena bazowa:
[PLN SRP Netto]
Kliknij i konfiguruj: PY RX4770 M3 Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX4770 M3 PY RX4770 M324776.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2540 M4 4x 3.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2540 M4 4x 3.5' PY RX2540 M4 4x 3.5'5922.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2540 M4 2x 8x 2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2540 M4 2x 8x 2.5' PY RX2540 M4 2x 8x 2.5'7955.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2540 M4 3x 8x 2,5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2540 M4 3x 8x 2,5' PY RX2540 M4 3x 8x 2,5'8407.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2540 M4 4x 3.5' GFX/GPU Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2540 M4 4x 3.5' GFX/GPU PY RX2540 M4 4x 3.5' GFX/GPU8322.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2540 M4 8x 2.5' GFX/GPU Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2540 M4 8x 2.5' GFX/GPU PY RX2540 M4 8x 2.5' GFX/GPU8669.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2540 M4 8x 2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2540 M4 8x 2.5' PY RX2540 M4 8x 2.5'5729.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2540 M4 24x 2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2540 M4 24x 2.5' PY RX2540 M4 24x 2.5'8897.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2540 M4 24x 2.5' +4 @1Ctrl Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2540 M4 24x 2.5' +4 @1Ctrl PY RX2540 M4 24x 2.5' +4 @1Ctrl8897.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2540 M4 2.5' Hybrid Flash Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2540 M4 2.5' Hybrid Flash PY RX2540 M4 2.5' Hybrid Flash8451.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX4770 M4 Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX4770 M4 PY RX4770 M427216.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX4770 M4 Performance Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX4770 M4 Performance PY RX4770 M4 Performance28560.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2530 M4 4x 3.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2530 M4 4x 3.5' PY RX2530 M4 4x 3.5'5852.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2530 M4 4x 3.5' bulk packaging Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2530 M4 4x 3.5' bulk packaging PY RX2530 M4 4x 3.5' bulk packaging5852.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2530 M4 4x 2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2530 M4 4x 2.5' PY RX2530 M4 4x 2.5'5967.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2530 M4 4x 2.5' bulk packaging Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2530 M4 4x 2.5' bulk packaging PY RX2530 M4 4x 2.5' bulk packaging5967.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2530 M4 4x 2.5' LC Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2530 M4 4x 2.5' LC PY RX2530 M4 4x 2.5' LC8232.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2530 M4 8x 2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2530 M4 8x 2.5' PY RX2530 M4 8x 2.5'6141.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2530 M4 8x 2.5' bulk packaging Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2530 M4 8x 2.5' bulk packaging PY RX2530 M4 8x 2.5' bulk packaging6141.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2530 M4 10x 2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2530 M4 10x 2.5' PY RX2530 M4 10x 2.5'7554.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2530 M4 10x 2,5' NVMe Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2530 M4 10x 2,5' NVMe PY RX2530 M4 10x 2,5' NVMe8669.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M4 Tower 4x3.5' basic Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M4 Tower 4x3.5' basic PY TX2550 M4 Tower 4x3.5' basic3824.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M4 Tower 8x3.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M4 Tower 8x3.5' PY TX2550 M4 Tower 8x3.5'4915.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M4 Tower 8x2.5' basic Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M4 Tower 8x2.5' basic PY TX2550 M4 Tower 8x2.5' basic4653.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M4 Tower 16x2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M4 Tower 16x2.5' PY TX2550 M4 Tower 16x2.5'5942.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M4 Tower 8x2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M4 Tower 8x2.5' PY TX2550 M4 Tower 8x2.5'4915.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M4 Tower 24x2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M4 Tower 24x2.5' PY TX2550 M4 Tower 24x2.5'8867.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M4 Rack 8x3.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M4 Rack 8x3.5' PY TX2550 M4 Rack 8x3.5'4915.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M4 Rack 16x2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M4 Rack 16x2.5' PY TX2550 M4 Rack 16x2.5'5942.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M4 Rack 8x2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M4 Rack 8x2.5' PY TX2550 M4 Rack 8x2.5'4915.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M4 Rack 24x2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M4 Rack 24x2.5' PY TX2550 M4 Rack 24x2.5'8867.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2520 M4 8x2.5' expandable Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2520 M4 8x2.5' expandable PY RX2520 M4 8x2.5' expandable3998.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2520 M4 8x2.5'+4xPCIeSSD expand. Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2520 M4 8x2.5'+4xPCIeSSD expand. PY RX2520 M4 8x2.5'+4xPCIeSSD expand.6398.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2520 M4 16x2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2520 M4 16x2.5' PY RX2520 M4 16x2.5'5178.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2520 M4 24x2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2520 M4 24x2.5' PY RX2520 M4 24x2.5'6934.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2520 M4 4x3.5' expandable Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2520 M4 4x3.5' expandable PY RX2520 M4 4x3.5' expandable4132.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX2520 M4 12x3.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX2520 M4 12x3.5' PY RX2520 M4 12x3.5'5967.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX1330M3/SFF/standard PSU Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX1330M3/SFF/standard PSU PY RX1330M3/SFF/standard PSU2074.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX1330M3/SFF/hot plug PSU/red. fans Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX1330M3/SFF/hot plug PSU/red. fans PY RX1330M3/SFF/hot plug PSU/red. fans2922.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX1330M3/SFF/hot plug PSU bulk Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX1330M3/SFF/hot plug PSU bulk PY RX1330M3/SFF/hot plug PSU bulk2857.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX1330M3/10xSFF/hot plug PSU/red.fans Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX1330M3/10xSFF/hot plug PSU/red.fans PY RX1330M3/10xSFF/hot plug PSU/red.fans3641.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX1330M3/10x SFF/hot plug PSU bulk Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX1330M3/10x SFF/hot plug PSU bulk PY RX1330M3/10x SFF/hot plug PSU bulk3577.00
Kliknij i konfiguruj: PY CX2570 M4 PCI air cooling Kliknij po dodatkowe informacje: PY CX2570 M4 PCI air cooling PY CX2570 M4 PCI air cooling8764.00
Kliknij i konfiguruj: PY CX2570 M4 SXM2 liquid cooling Kliknij po dodatkowe informacje: PY CX2570 M4 SXM2 liquid cooling PY CX2570 M4 SXM2 liquid cooling17616.00
Kliknij i konfiguruj: PY CX2560 M4 air cooling Kliknij po dodatkowe informacje: PY CX2560 M4 air cooling PY CX2560 M4 air cooling7103.00
Kliknij i konfiguruj: PY CX2560 M4 liquid cooling Kliknij po dodatkowe informacje: PY CX2560 M4 liquid cooling PY CX2560 M4 liquid cooling10414.00
Kliknij i konfiguruj: PY CX2550 M4 air cooling Kliknij po dodatkowe informacje: PY CX2550 M4 air cooling PY CX2550 M4 air cooling5010.00
Kliknij i konfiguruj: PY CX2550 M4 liquid cooling Kliknij po dodatkowe informacje: PY CX2550 M4 liquid cooling PY CX2550 M4 liquid cooling7776.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX4770 M5 Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX4770 M5 PY RX4770 M527216.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX4770 M5 LC Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX4770 M5 LC PY RX4770 M5 LC36142.00
Kliknij i konfiguruj: PY RX4770 M5 Performance Kliknij po dodatkowe informacje: PY RX4770 M5 Performance PY RX4770 M5 Performance28560.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M5 Tower 4x3.5' basic Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M5 Tower 4x3.5' basic PY TX2550 M5 Tower 4x3.5' basic3824.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M5 Tower 8x3.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M5 Tower 8x3.5' PY TX2550 M5 Tower 8x3.5'4915.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M5 Tower 8x2.5' basic Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M5 Tower 8x2.5' basic PY TX2550 M5 Tower 8x2.5' basic4653.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M5 Tower 16x2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M5 Tower 16x2.5' PY TX2550 M5 Tower 16x2.5'5942.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M5 Tower 8x2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M5 Tower 8x2.5' PY TX2550 M5 Tower 8x2.5'4915.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M5 Tower 24x2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M5 Tower 24x2.5' PY TX2550 M5 Tower 24x2.5'8867.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M5 Rack 8x3.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M5 Rack 8x3.5' PY TX2550 M5 Rack 8x3.5'4915.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M5 Rack 16x2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M5 Rack 16x2.5' PY TX2550 M5 Rack 16x2.5'5942.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M5 Rack 8x2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M5 Rack 8x2.5' PY TX2550 M5 Rack 8x2.5'4915.00
Kliknij i konfiguruj: PY TX2550 M5 Rack 24x2.5' Kliknij po dodatkowe informacje: PY TX2550 M5 Rack 24x2.5' PY TX2550 M5 Rack 24x2.5'8867.00
Ceny w PLN Netto
(SRP)
Zestaw budowany jest w fabryce Fujitsu.
Standardowy czas realizacji zamówienia: 3-4 tygodnie.

Usługi:

Podstawowe

Projektowe


Przydatne linki:

Sklep

Akcesoria


Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami


Kontakt telefoniczny
Pon-Pt: 8:00 - 16:00

Tel: (32) 354 91 00

Fax: (32) 354 91 09


Kontakt e-mail

mail: Klienci biznesowi

mail: Klienci indywidualni