Serwer
Pamiec masowa
AB5100
AB51 Base(2.5 FC16-4P 32GB)
AB5100DEA
Uzupełnij elementy wymagane
Zestawienie konfiguracji

Certyfikat Fujitsu Select Expert Partner

AB51 Base(2.5 FC16-4P 32GB)

Konfiguracja AB51 Base(2.5 FC16-4P 32GB) (PN: AB5100DEA)

Konfiguracja niekompletna. Uzupełnij konfigurację o elementy wymagane.
SFP module
AB50 FC16G/iSCSI10G SFP x1 - + 555.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDSCA
AB50 iSCSI25G SFP x1 - + 1 795.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDSEA
AB50/AB60 FC32G SFP x1 - + 1 218.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDSDA
Drive -> FIPS SSD
AB50 2.5 SSD 1.6TB FIPS x1 - + 8 147.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDFD16A
Drive -> SED SSD
AB50 2.5 SSD 3.8TB SED x1 - + 9 213.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDFD38A
Drive -> SSD
AB50 2.5 SSD 1.6TB x1 - + 8 123.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDFC16A
AB50 2.5 SSD 15.3TB x1 - + 34 668.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDFC15A
AB50 2.5 SSD 3.8TB x1 - + 9 213.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDFC38A
AB50 2.5 SSD 7.6TB x1 - + 16 386.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDFC76A
AB50 2.5 SSD 800GB x1 - + 4 782.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDFC08A
Host Interface Cable -> Direct Attach Cables
Direct Attach CU SFP+ 10G 2m x1 - + 633.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKL02A
Direct Attach CU SFP+ 10G 5m x1 - + 784.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKL05A
Direct Attach CU SFP28 25G 2m x1 - + 459.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKJ02A
Direct Attach CU SFP28 25G 3m x1 - + 523.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKJ03A
Host Interface Cable -> Fiber Channel Cable
FiberChannelCable LC/LC OM4 15m x1 - + 697.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKE15A
FiberChannelCable LC/LC OM4 2m x1 - + 585.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKE02A
FiberChannelCable LC/LC OM4 5m x1 - + 618.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKE05A
Host Interface Cable -> miniSAS HD Cable
MiniSASHDCable SAS3 1m x1 - + 437.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKW01A
MiniSASHDCable SAS3 2m x1 - + 523.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKW02A
MiniSASHDCable SAS3 3m x1 - + 0.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKW03A
MiniSASHDCable SAS3 5m x1 - + 981.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKW05A
Cables -> Backend SAS Interface Cab
AB50 MiniSASHDcable 5m x1 - + 981.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDKC05A
HIC
AB50 HIC FC32G 4P x1 - + 4 008.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDHFA
AB50 HIC IB-iSER100G 2P x1 - + 9 276.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDHHA
AB50 HIC IB-SRP100G 2P x1 - + 9 276.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDHJA
AB50 HIC iSCSI10G 4P x1 - + 4 213.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDHEA
AB50 HIC iSCSI25G 4P x1 - + 4 213.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDHGA
AB50 HIC SAS12G 4P x1 - + 2 955.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDHCA
System kit
AB50/AB60 System kit SANtricity11.70.1 - + 373.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABDB2BA
Rack-Infrastructure
Rackinstallat. ETERNUS AB/AF/DX/HB/JX/LT - + 760.00 Kliknij po dodatkowe informacje: D:FCDX-INPSR
Product Related Support -> HDD Retention
SP HDD Retention for duration of service - + 88 837.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GSXA00Z00PLSU4
TP HDD Retention for duration of service - + 89 802.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GTXA00Z00PLSU4
Product Related Support -> TopUp - national
TP 3y OS,9x5,NBD Rec - + 0.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GP3SD0Z00PLSU4
TP 4y OS,9x5,NBD Rec - + 72 112.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GP4SD0Z00PLSU4
TP 5y OS,9x5,NBD Rec - + 108 252.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GP5SD0Z00PLSU4
Product Related Support -> TopUp - EMEA
TP 3y OS,9x5,NBD Rt - + 0.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GN3S20Z00PLSU4
TP 4y OS,9x5,NBD Rt - + 0.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GN4S20Z00PLSU4
TP 5y OS,9x5,NBD Rt - + 0.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GN5S20Z00PLSU4
Product Related Support -> Support Packs - national
SP 3y OS,24x7,24h Rec - + 67 798.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GD3SE3Z00PLSU4
SP 3y OS,9x5,NBD Rec - + 35 978.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GD3SD0Z00PLSU4
SP 4y OS,9x5,NBD Rec - + 72 112.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GD4SD0Z00PLSU4
SP 5y OS,24x7,24h Rec - + 0.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GD5SE3Z00PLSU4
SP 5y OS,9x5,NBD Rec - + 108 252.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GD5SD0Z00PLSU4
Product Related Support -> Support Packs - EMEA
SP 3y OS,9x5,NBD Rt - + 25 182.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GB3S20Z00PLSU4
SP 4y OS,9x5,NBD Rt - + 50 482.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GB4S20Z00PLSU4
SP 5y OS,9x5,NBD Rt - + 75 775.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GB5S20Z00PLSU4

AB51 Base(2.5 FC16-4P 32GB)

Informacje
ETERNUS AB5100(2.5inch, 16Gbit/s, FC, 4ports, 32GB type)
1x ControllerShelf(w/ 2x PSU)
-24x slots(empty) for Drive
2x ControlModule(w/ FC16G-2P, 1x 16GB DIMM, wo/ SFP)
(No HIC: Max x1 per ControlModule)
Zdjęcie: AB5100
Zdjęcia poglądowe, nie stanowią oferty handlowej.
KodFSP:GN3S000STDWF70
KrajPOL
GwarantFTS wide / FTS
Okres gwarancji3 years
Miejsce naprawyOn-Site Service
Czas reakcji / naprawynot defined
Przyjmowanie zgłoszeń5 days / 9 hours (9x5, local business hours)
Dodatkowenone
Kategorie konfiguracji
Gotowe zestawy
Brak
Zamiennik
Kliknij i konfiguruj: AB51 Base(2.5 IS10-4P 32GB) Kliknij po dodatkowe informacje: AB51 Base(2.5 IS10-4P 32GB) AB51 Base(2.5 IS10-4P 32GB)
Kliknij i konfiguruj: AB51 Base(2.5 FC16-4P 128GB) Kliknij po dodatkowe informacje: AB51 Base(2.5 FC16-4P 128GB) AB51 Base(2.5 FC16-4P 128GB)
Kliknij i konfiguruj: AB51 Base(2.5 IS10-4P 128GB) Kliknij po dodatkowe informacje: AB51 Base(2.5 IS10-4P 128GB) AB51 Base(2.5 IS10-4P 128GB)
Wysyłka odOK teraz
Zamówienia odOK teraz
Dostępny doOK brak danych
StatusInfo Status:
Parametry produktu
Cache Memory Size32GB (Property for P1 systems)
Drive Size2.5 (Property for P1 systems)
Interface ProtocolFC (Property for P1 systems)
Interface Speed16Gbit/s (Property for P1 systems)
Number of IF Ports4ports (Property for P1 systems)
Twoja konfiguracja.
PNNazwaSzt.SRPWartość
AB5100DEAAB51 Base(2.5 FC16-4P 32GB)1134645.00134645.00
Suma PLN Netto   134645.00
Suma PLN Brutto   165613.35
Ceny w PLN Netto
(SRP)
Zestaw budowany jest w fabryce Fujitsu.
Standardowy czas realizacji zamówienia: 3-4 tygodnie.

Usługi:

Podstawowe

Projektowe


Przydatne linki:

Sklep

Akcesoria


Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami


Kontakt telefoniczny
Pon-Pt: 8:00 - 16:00

Tel: (32) 354 91 00

Fax: (32) 354 91 09


Kontakt e-mail

mail: Klienci biznesowi

mail: Klienci indywidualni