Serwer
Pamiec masowa
AB2100
AB21 Base(2.5 FC16-4P 16GB)
AB2100DBA
Uzupełnij elementy wymagane
Zestawienie konfiguracji

Certyfikat Fujitsu Select Expert Partner

AB21 Base(2.5 FC16-4P 16GB)

Konfiguracja AB21 Base(2.5 FC16-4P 16GB) (PN: AB2100DBA)

Konfiguracja niekompletna. Uzupełnij konfigurację o elementy wymagane.
SFP module
AB20 FC16G/iSCSI10G SFP x1 - + 555.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCSCA
AB20 FC32G SFP x1 - + 1 218.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCSDA
AB20 iSCSI25G SFP x1 - + 1 795.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCSEA
Drive -> FIPS SSD
AB20 2.5 SSD 1.6TB FIPS x1 - + 8 147.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCFD16A
Drive -> SED SSD
AB20 2.5 SSD 3.8TB SED x1 - + 9 213.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCFD38A
Drive -> SSD
AB20 2.5 SSD 1.6TB x1 - + 8 123.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCFC16A
AB20 2.5 SSD 15.3TB x1 - + 34 668.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCFC15A
AB20 2.5 SSD 3.8TB x1 - + 9 213.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCFC38A
AB20 2.5 SSD 7.6TB x1 - + 16 386.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCFC76A
AB20 2.5 SSD 800GB x1 - + 4 782.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCFC08A
Host Interface Cable -> Direct Attach Cables
Direct Attach CU SFP+ 10G 2m x1 - + 633.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKL02A
Direct Attach CU SFP+ 10G 5m x1 - + 784.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKL05A
Direct Attach CU SFP28 25G 2m x1 - + 459.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKJ02A
Direct Attach CU SFP28 25G 3m x1 - + 523.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKJ03A
Host Interface Cable -> Ethernet Cable
EthernetCable CAT6 RJ45 2m x1 - + 254.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKH02A
EthernetCable CAT6 RJ45 30m x1 - + 965.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKH30A
EthernetCable CAT6 RJ45 5m x1 - + 540.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKH05A
Host Interface Cable -> Fiber Channel Cable
FiberChannelCable LC/LC OM4 15m x1 - + 697.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKE15A
FiberChannelCable LC/LC OM4 2m x1 - + 585.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKE02A
FiberChannelCable LC/LC OM4 5m x1 - + 618.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKE05A
Host Interface Cable -> miniSAS HD Cable
MiniSASHDCable SAS3 1m x1 - + 437.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKW01A
MiniSASHDCable SAS3 2m x1 - + 523.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKW02A
MiniSASHDCable SAS3 3m x1 - + 0.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKW03A
MiniSASHDCable SAS3 5m x1 - + 981.00 Kliknij po dodatkowe informacje: HXSKW05A
Cables -> Backend SAS Interface Cab
AB20 MiniSASHDcable 5m x1 - + 981.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCKC05A
HIC
AB20 HIC iSCSI10G-T 2P x1 - + 3 099.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCHAA
AB20 HIC SAS12G 4P x1 - + 3 477.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCHCA
AB20 HIC FC16G 4P x1 - + 3 643.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCHDA
AB20 HIC iSCSI10G 4P x1 - + 3 643.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCHEA
AB20 HIC iSCSI25G 4P x1 - + 3 833.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCHGA
AB20 HIC FC32G 4P x1 - + 4 038.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCHFA
System kit
AB20 System kit SANtricity11.70.1 - + 373.00 Kliknij po dodatkowe informacje: ABCB2BA
Rack-Infrastructure
Rackinstallat. ETERNUS AB/AF/DX/HB/JX/LT - + 760.00 Kliknij po dodatkowe informacje: D:FCDX-INPSR
Product Related Support -> HDD Retention
SP HDD Retention for duration of service - + 88 837.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GSXA00Z00PLSU3
TP HDD Retention for duration of service - + 89 802.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GTXA00Z00PLSU3
Product Related Support -> TopUp - national
TP 3y OS,9x5,NBD Rec - + 0.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GP3SD0Z00PLSU3
TP 4y OS,9x5,NBD Rec - + 44 572.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GP4SD0Z00PLSU3
TP 5y OS,9x5,NBD Rec - + 66 228.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GP5SD0Z00PLSU3
Product Related Support -> TopUp - EMEA
TP 3y OS,9x5,NBD Rt - + 0.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GN3S20Z00PLSU3
TP 4y OS,9x5,NBD Rt - + 0.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GN4S20Z00PLSU3
TP 5y OS,9x5,NBD Rt - + 0.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GN5S20Z00PLSU3
Product Related Support -> Support Packs - national
SP 3y OS,24x7,24h Rec - + 51 737.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GD3SE3Z00PLSU3
SP 3y OS,9x5,NBD Rec - + 22 923.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GD3SD0Z00PLSU3
SP 4y OS,9x5,NBD Rec - + 44 572.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GD4SD0Z00PLSU3
SP 5y OS,24x7,24h Rec - + 0.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GD5SE3Z00PLSU3
SP 5y OS,9x5,NBD Rec - + 66 228.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GD5SD0Z00PLSU3
Product Related Support -> Support Packs - EMEA
SP 3y OS,9x5,NBD Rt - + 16 047.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GB3S20Z00PLSU3
SP 4y OS,9x5,NBD Rt - + 31 202.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GB4S20Z00PLSU3
SP 5y OS,9x5,NBD Rt - + 46 356.00 Kliknij po dodatkowe informacje: FSP:GB5S20Z00PLSU3

AB21 Base(2.5 FC16-4P 16GB)

Informacje
ETERNUS AB2100(2.5inch, 16Gbit/s, FC, 4ports, 16GB type)
1x ControllerShelf(w/ 2x PSU)
-24x slots(empty) for Drive
2x ControlModule(w/ FC16G-2P, 1x 8GB DIMM, wo/ SFP)
(No HIC: Max x1 per ControlModule)
Zdjęcie: AB2100
Zdjęcia poglądowe, nie stanowią oferty handlowej.
KodFSP:GN3S000STDWF69
KrajPOL
GwarantFTS wide / FTS
Okres gwarancji3 years
Miejsce naprawyOn-Site Service
Czas reakcji / naprawynot defined
Przyjmowanie zgłoszeń5 days / 9 hours (9x5, local business hours)
Dodatkowenone
Kategorie konfiguracji
Gotowe zestawy
Brak
Zamiennik
Kliknij i konfiguruj: AB21 Base(2.5 IS10BT-4P 16GB) Kliknij po dodatkowe informacje: AB21 Base(2.5 IS10BT-4P 16GB) AB21 Base(2.5 IS10BT-4P 16GB)
Kliknij i konfiguruj: AB21 Base(2.5 IS10-4P 16GB) Kliknij po dodatkowe informacje: AB21 Base(2.5 IS10-4P 16GB) AB21 Base(2.5 IS10-4P 16GB)
Kliknij i konfiguruj: AB21 Base(2.5 FC16-4P 64GB) Kliknij po dodatkowe informacje: AB21 Base(2.5 FC16-4P 64GB) AB21 Base(2.5 FC16-4P 64GB)
Kliknij i konfiguruj: AB21 Base(2.5 IS10-4P 64GB) Kliknij po dodatkowe informacje: AB21 Base(2.5 IS10-4P 64GB) AB21 Base(2.5 IS10-4P 64GB)
Wysyłka odOK teraz
Zamówienia odOK teraz
Dostępny doOK brak danych
StatusInfo Status:
Parametry produktu
Cache Memory Size16GB (Property for P1 systems)
Drive Size2.5 (Property for P1 systems)
Interface ProtocolFC (Property for P1 systems)
Interface Speed16Gbit/s (Property for P1 systems)
Number of IF Ports4ports (Property for P1 systems)
Twoja konfiguracja.
PNNazwaSzt.SRPWartość
AB2100DBAAB21 Base(2.5 FC16-4P 16GB)170061.0070061.00
Suma PLN Netto   70061.00
Suma PLN Brutto   86175.03
Ceny w PLN Netto
(SRP)
Zestaw budowany jest w fabryce Fujitsu.
Standardowy czas realizacji zamówienia: 3-4 tygodnie.

Usługi:

Podstawowe

Projektowe


Przydatne linki:

Sklep

Akcesoria


Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami


Kontakt telefoniczny
Pon-Pt: 8:00 - 16:00

Tel: (32) 354 91 00

Fax: (32) 354 91 09


Kontakt e-mail

mail: Klienci biznesowi

mail: Klienci indywidualni